Od 1 lipca nowe Studio Lotto w TVP INFO

dodano: 2010-06-28 17:10 | aktualizacja: 2010-06-28 17:50
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: TVP

TVP Info Logo dla News Nowa formuła, multimedialna scenografia, dźwięk i oświetlenie, którego nie powstydziłyby się najlepsze studia telewizyjne, sprzęt do realizacji w technologii HD oraz możność transmisji na żywo do dowolnego nadawcy – to tylko niektóre atuty nowego Studia Lotto, które nasi widzowie zobaczą już 1 lipca br. na antenie TVP INFO. Studio jest własnością Totalizatora Sportowego.Multimedialna scenografia umożliwia budowę odpowiedniego nastroju w zależności od pory dnia, wizualizacji danej gry czy z okazji specjalnych wydarzeń, na przykład Igrzysk Olimpijskich. Studio dysponuje nowoczesną techniką oświetleniową, ekranem do projekcji tylnej i wielkopowierzchniową podłogą LED. Realizacja programów będzie się odbywała z siedmiu kamer.

To nie wszystkie nowinki. Zmienia się też charakter programu z newsowo-informacyjnego na bardziej rozrywkowy. Ciekawostką będzie wprowadzenie postaci „Gospodarza Studia Lotto”, który wspólnie z prezenterem poprowadzi program. Widzów na pewno zainteresują zapraszani do studia goście – gwiazdy sportu i estrady, a także relacje z różnych ciekawych miejsc, zapowiedzi filmowe, fragmenty videoclipów, występy na żywo i nie tylko. Producentem wykonawczym nowego formatu programu jest firma Endemol Polska.

Przypominamy, że Studio Lotto można oglądać na antenie TVP INFO we wtorki, czwartki oraz w soboty o godz. 22:15 i codziennie o godz. 14. oraz o 22:15 na www.lotto.pl.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...