Odjechane lato w 4fun.tv

dodano: 2010-06-30 12:30 | aktualizacja: 2010-06-30 13:29
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: 4fun.tv

4fun.tv Słońce, plaża, festiwale i imprezy oraz jeszcze więcej muzyki. Jak co roku, w letniej ramówce 4fun.tv pojawią się nowe programy, a ekipę 4fun.tv będzie można spotkać w najbardziej znanych i lubianych wakacyjnych kurortach. Zmiany w letniej ramówce wprowadzone zostaną głównie w listach 4fun.tv. Na okres wakacyjny zdjęte zostaną listy No 1 oraz Top Tygodnia. Pojawi się za to Wakacyjny Top Ten.Sezon letni to głównie wyjazdy wakacyjne, imprezy plenerowe, festiwale muzyczne i dużo, dużo słońca. Dlatego letnią ramówkę stacji muzycznej 4fun.tv zdominują relacje z wakacyjnych festiwali i wydarzeń oraz dobra muzyka. Stacja przygotowała dla swoich widzów wakacyjne konkursy, w których do wygrania będą m.in.: skutery, kursy kitesurfingowe oraz odjechane ciuchy z wakacyjnych kolekcji.

Wakacyjny Top Ten to nowe pasmo muzyczne prezentujące największe letnie hity, w którym widzowie będą decydować o tym, jaki hit jest najbardziej gorący tego lata. W paśmie znajdą się również wywiady z gwiazdami, pozdrowienia widzów z letnich kurortów oraz mnóstwo wakacyjnych bitów. Wakacyjny Top Ten od poniedziałku do piątku o 17.00 i 23:00.

Dance Lista na czas wakacji zostaje przeniesiona ze studia w plener. Prowadzące Listę – Marię i Gabi - będzie można spotkać na wielu eventach i w klubach, skąd będą nadawały najnowsze notowania Dance Listy. Premiera w każdy piątek o 21:00.

Co tydzień w niedzielę o 21 będzie można zobaczyć program Partymania. A w nim relacje z wakacyjnych imprez oraz wydarzeń kulturalnych, dużo rozmów z uczestnikami koncertów i urywki letnich festiwali. Kamera 4fun.tv zwiedzi Polskę w poszukiwaniu najlepszych imprez plenerowych.

W letniej ramówce 4fun.tv zostają Weekendy specjalne, które w trwają już od piątku rano. W każdy weekend inny wakacyjny temat. Motyw przewodni to muzyka, a w tle: szybkie auta, piękne kobiety i dobra zabawa.

Do wakacyjnego rozkładu stacja dodaje dwie nowe aplikacje interaktywne. Gdzie poznasz swojego przyszłego męża/żonę? Widzowie przysyłają SMSem swoje imię i nazwę miasta, w którym mieszkają. W odpowiedzi otrzymają informacje, gdzie lub w jakiej sytuacji istnieje największe prawdopodobieństwo spotkania przyszłego małżonka. Może na imprezie, może na wakacjach, a może całkiem gdzie indziej? Warto to sprawdzić.

Druga aplikacja to Co mówi twoja data urodzenia? Widz za pomocą SMSa wysyła swoje imię, dzień i miesiąc urodzenia. W odpowiedzi dostaje informacje na swój temat - jakie cechy charakteru, wady i zalety posiada osoba urodzona tego dnia, co ją wyróżnia i z kim może stworzyć dobry związek.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...