Lato z filmem w TV Puls

dodano: 2010-07-01 09:38 | aktualizacja: 2010-07-01 09:42
autor: Anita Dąbek | źródło: TV Puls

Puls TV Już 3 lipca 2010 roku widzowie TV Puls zobaczą wakacyjną odsłonę ramówki stacji. Na czas letnich wakacji TV Puls przygotowała sporo filmowych atrakcji, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Kino familijne to propozycja TV Puls skierowana do najmłodszych i ich rodzin. W każdy wakacyjny weekend o godzinie 12.30 stacja zaprosi swoich widzów do obejrzenia filmów przygotowanych specjalnie z myślą o nich.„Podróż do domu” czyli historia przyjaźni dzielnego psa Hecka i małego Lucka, opowieść o dziecku dżungli Mowglim: „Księga dżungli - zaginiony diament”, czy przygody piżmaka Serafina i szczurka Ogryzka w animacji „Tajemnica Wiklinowej Zatoki” - to tylko przedsmak tego, co w wakacje będzie czekać na wszystkie dzieciaki.

TV Puls pamięta także o damskiej części widowni. Dla niej, w każdą sobotę o godz. 14.30 stacja pokaże filmy z cyklu kina kobiecego: „Życzenie Emmy”, „Światła Północy” czy „Goście z nieba”.

Kino akcji w ramach mocnych weekendów filmowych to oferta, która z pewnością zadowoli wszystkich widzów stacji. Filmy takie jak: „Tornado zagłady”, „Dezerter”, „Koniec świata”, czy „10,5 w skali Richtera” zobaczą widzowie w soboty i niedziele o godz. 20.00.

Atrakcyjną propozycją stacji będą także programy. Widzowie TV Puls mogą liczyć na premierowe odcinki „Jerry Springer Show” (w każdą środę i piątek o godzinie 23.00) i najnowsze pojedynki „WWE Superstars” (środy 20.30).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...