Na jesieni „Nowe gliny” (Rookie Blue)

dodano: 2010-07-05 14:23 | aktualizacja: 2010-07-05 16:07
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Universal

universal channel "Nowe gliny" (Rookie Blue) - to nowy, ekscytujący serial kryminalny, który wkrótce będzie emitowany na kanałach Universal Networks. Premiera serii odbyła się w tym tygodniu w Ameryce Północnej, w tym w Stanach Zjednoczonych oraz w Kanadzie i osiągnęła w obydwu krajach niesamowitą widownię 9,1 miliona widzów. W Polsce emisja serialu rozpocznie się na jesieni br.Osiągając 7,3 miliona widzów w samych Stanach Zjednoczonych, "Nowe Gliny" stały się najwyżej ocenianym pod względem scenariusza serialem lata na ABC w przeciągu ostatnich sześciu lat. W Kanadzie osiągnięcie poziomu 1,8 miliona widzów było najlepszym wynikiem CanWest Global dla premiery oryginalnej, zamówionej produkcji w przeciągu ostatnich pięciu lat.

Serial, w którym główne role grają Missy Peregrym (Heroes) i Gregory Smith (Everwood), rozpocznie w Polsce emisję na kanałach Universal Networks na jesieni 2010 r.

"Nowe gliny" (Rookie Blue) - pokazuje życie i pracę pięciorga młodych ambitnych policjantów, świeżo po ukończeniu Akademii Policyjnej, którzy zostają zanurzeni w życie wielkiego miasta już w pierwszym dniu swojej pracy. Jest to świat, w którym nawet najmniejszy błąd może mieć swoje konsekwencje  w utracie życia i może prowadzić do poważnych problemów emocjonalnych.

W nadchodzących miesiącach Universal Networks International rozpocznie emisję nowych, oryginalnych programów i filmów na antenach swoich pięciu, najbardziej popularnych kanałów w nadchodzących miesiącach. Są to m.in.
"Gorąco oczekiwany Haven" - scenariusz jest adaptacją powieści Stephena Kinga, "The Colorado Kid", główną rolę graja Emily Rose (ER, Brothers and Sisters, Jericho), serial detektywistyczny "Shattered", supernaturalny serial reality z silnymi osobowościami dominującymi akcję "Fact or Faked" oraz upragniony film o tematyce prawniczej "Facing Kate", w którym główną rolę gra Sarah Shahi (Life, The L Word).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...