Hallmark Channel na sierpień

dodano: 2010-07-06 19:13 | aktualizacja: 2010-07-07 11:32
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Hallmark Channel

Hallmark Channel Hallmark Channel  w sierpniu 2010 r. specjalnie dla swoich widzów będzie emitował powtórki najbardziej popularnych seriali oraz dwa cykle filmowe. W skład sierpniowej oferty wchodzą: "Podkomisarz Brenda Johnson", "CSI:Kryminalne zagadki Las Vegas", "Wieczory nowojorskich zbrodni: Prawo i porządek", "Nocny kurs", "Letnie wieczory filmowe" oraz "Prawdziwe opowieści"."Podkomisarz Brenda Johnson" (seria 3)
Środa, podwójne odcinki, godzina 21:00 – 23:00 (powtórki: piątek, godzina 23:00 – 01:00 i niedziela, godzina 16:00 - 18:00)

Podkomisarz Brenda Johnson (znana aktorka Kyra Sedgwick) przeprowadza się do Los Angeles, gdzie zostaje szefową jednostki policji zajmującej się trudnymi przypadkami zabójstw. Brenda to inteligentna i zdecydowana kobieta, która nie uznaje żadnych kompromisów w poszukiwaniu prawdy i sprawiedliwości.

"CSI:Kryminalne zagadki Las Vegas (seria 1)"
Wtorek, podwójne odcinki, godzina 21:00 – 23:00 (powtórki: środa, godzina 23:00 – 01:00)

Wielokrotnie nagradzany amerykański serial odsłaniający kulisy pracy ekspertów medycyny sądowej z Las Vegas. Zespołem kieruje Gilbert Grissom, który jest sądowym entomologiem. W pracy pomaga mu Catherine Willows, była tancerka egzotyczna, a teraz specjalistka dokonująca analizy krwi. W zespole pracuje wielu innych ekspertów, którzy badają znalezione na miejscu zbrodni dowody, stosując nowatorskie, choć często ekstrawaganckie metody. W roli Grissoma występuje William Petersen.

"CSI:Kryminalne zagadki Las Vegas" (seria 3 i 4)
Poniedziałek – piątek, godzina 20:00

W sierpniu zapraszamy na amerykański serial odsłaniający kulisy pracy ekspertów medycyny sądowej z Las Vegas. Zespołem kieruje Gilbert Grissom (William Petersen), sądowy entomolog. W pracy pomaga mu Catherine Willows (Marg Helgenberger), była tancerka egzotyczna, a teraz specjalistka dokonująca analizy krwi. Razem badają znalezione na miejscu zbrodni dowody, stosując nowatorskie, choć często ekstrawaganckie metody.

"Wieczory nowojorskich zbrodni: Prawo i porządek" (seria 12 i 11)
Piątek, podwójne odcinki, godzina 21:00 - 23:00

W sierpniu, w każdy piątkowy wieczór zapraszamy na spotkania ze stróżami prawa, którzy za wszelką cenę starają się utrzymać ład i porządek na ulicach Nowego Jorku. Jack McCoy (Sam Waterstone) to prokurator o dość niekonwencjonalnych i bezwzględnych metodach działania, któremu towarzyszy zagorzała zwolenniczka kary śmierci Abbie Carmichael (Angie Harmon). Razem z detektywem Lennie'em Briscoe (Jerry Orbach) stawiają czoła brutalnej przestępczości.

"Nocny kurs" (seria 1 i 2)
Poniedziałek - piątek, godzina 18:00

Mike Olshansky był policjantem. Kiedy nakryto go, jak kradł pieniądze z miejsca zbrodni musiał oddać odznakę i odejść z pracy. Stracił nie tylko pracę, ale też rodzinę. Zainspirowany kultowym filmem z Robertem de Niro został taksówkarzem w Filadelfii. Jeździ taryfą, ale nie do końca nadaje się do tej pracy. Ciągle komuś próbuje pomagać i często pakuje się w poważne tarapaty. W roli Mike'a David Morse.

"Letnie wieczory filmowe" (czwartki)
Czwartek, godzina 21:00
 
W letnie sierpniowe wieczory zapraszamy na filmy, które naprawdę warto zobaczyć. Kanadyjski dramat "Córka Daniela" (5 sierpnia) to opowieść o kobiecie, która powraca do rodzinnego miasta, aby rozrzucić prochy ojca. W filmie "Greta" (12 sierpnia) w roli zbuntowanej nastolatki zobaczymy Hilary Duff. Kirsten Dunst w "Córy amerykańskich Ravioli" (19 sierpnia) wcieli się w postać rewolucyjnej przywódczyni w żeńskiej szkole. W "Urwany film" (26 sierpnia), przekonamy się, jak trudno jest się oprzeć pokusom studenckiego życia.

"Prawdziwe opowieści" (sobotnie wieczory)
Sobota, godzina 20:00 i 22:00

Na sobotnie wieczory w sierpniu Hallmark Channel przygotował kilka ciekawych filmowych biografii. "Jackie Bouvier Kennedy Onassis" to dwuczęściowa opowieść o znanej kobiecie, która najpierw była żoną prezydenta USA Johna F. Kennedy’ego, a po jego śmierci greckiego milionera Aristotelisa Onasisa. W roli głównej zobaczymy Joanne Whalley. "Blondynka" (14 sierpnia) to portret słynnej gwiazdy filmowej Marilyn Monroe. Film "Droga do kariery" (21 sierpnia, godz. 20:00) odsłoni nam kulisy niezwykłej kariery Britney Spears. W "Piekło na obcasach" (20 sierpnia, godz. 22:00) w postać biznesmenki Mary Kay wcieli się Shirley MacLaine. Pod koniec miesiąca poznamy historię gwiazdy muzyki country Shanii Twain w filmie zatytułowanym "Shania – życie w ośmiu albumach" (28 sierpnia, godzina 20:00) i losy tancerki go-go Jane McCoy w "Wyznania tancerki go-go" (28 sierpnia, godzina 22:00).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

409 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...