Przedpremierowe „Got to Dance: Wytańczyć marzenia”

dodano: 2010-07-08 15:13 | aktualizacja: 2010-07-08 15:34
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: FOX Life

FOXlife Już 8 lipca br. wyłącznie na stronie www.foxlife.pl/series/gottodance/watch miłośnicy programów tanecznych będą mogli obejrzeć przedpremierowo pierwszy odcinek programu „Got to dance: Wytańczyć marzenia”, który na antenie FOX Life będzie miał swoją premierę 9 lipca br. o godz. 21:00 i będzie emitowany po dwa odcinki.Pierwszy odcinek programu „Got to dance: Wytańczyć marzenia”, będzie można zobaczyć w Internecie na mikrostronie programu w sekcji wideo na dzień przed premierą telewizyjną. Kolejne odcinki programu, który na FOX Life będzie emitowany po 2 odcinki jeden po drugim, będą zamieszczane na stronie internetowej dzień po ich premierze na antenie jako catch-up service i będą dostępne przez 7 dni.

„Got to dance: Wytańczyć marzenia” to program o poszukiwaniu w Wielkiej Brytanii najlepszych grup tanecznych, zespołów i solistów, bez względu na wiek czy uprawiany styl tańca. „Got to Dance: Wytańczyć marzenia” chce odnaleźć najbardziej utalentowanych brytyjskich królów i królowe parkietu. Program, który zmusza uczestników do pokonywania swoich ograniczeń, prowadzi Davina McCall, znana brytyjska prezenterka telewizyjna i aktorka, która zyskała popularność prowadząc program Big Brother. Jest o co walczyć, bo zwycięzca programu otrzyma niebagatelną sumę 100 000 funtów.

W jury programu zasiadają światowi eksperci w dziedzinie tańca. Gwiazda West End’u Adam Garcia, tancerka z Pussycat Dolls Kimberly Wyatt i Ashley Banjo, choreograf i czołowy tancerz grupy tańca ulicznego Diversity. Podczas przesłuchań, przeprowadzanych na terenie Wielkiej Brytanii, wybrani zostaną najlepsi tancerze, którzy następnie będą prezentować swoje umiejętności podczas programów na żywo, realizowanych w studiu przy udziale publiczności. Zwycięzca programu otrzyma tytuł Got to Dance Champion 2010 oraz nagrodę w wysokości 100 000 funtów.

Program "Got to Dance: Wytańczyć marzenia" już od piątku, 9 lipca br., godz. 21:00 i 22:00 wyłącznie na kanale FOX Life.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...