Zone Club we wrześniu

dodano: 2010-08-11 17:06 | aktualizacja: 2010-08-11 17:37
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Zone Club

Zone Club Zone Club we wrześniu br. to szereg programów, z którymi widzowie mieli już okazję się zaznajomić, ale również i kilka ciekawych, premierowych odsłon. Pierwszy jesienny miesiąc to m.in. kontynuacja reality show "Tori i Dean", emisja "Żony dla księcia", "Lustra mody" oraz "Swatki", czyli programu o ludziach, którzy ustawiają randki swoim przyjaciołom."Tori i Dean" (seria 2)
Od 7 września 2010, w dni powszednie o godz. 7.30 i 18.30

Wspólna podróż Tori i Deana nadal trwa. Tym razem jednak towarzyszy im wyjątkowy gość – ich synek Liam.

Wciąż zakochani Tori i Dean nadal prowadzą swój „hotel miłości”. Jednak teraz – oprócz stresów związanych z zarządzaniem Château la Rue i dążeniem do sukcesu – małżonkowie wystawieni są na dodatkowe testy i próby. Muszą stawić czoło nowym problemom związanym z narodzinami dziecka.

Są przytłoczeni swoimi nowymi obowiązkami... Dean skupia się na karierze lektora, Tori wraca na salę ćwiczeń, aby przed swoim występem na kanale Home Shopping Network zrzucić zbędne kilogramy po ciąży. Ponadto aktorka planuje sprzedaż swojej nowej autorskiej kolekcji biżuterii – jak widać, sporo się dzieje. Tori i Dean w pocie czoła wspólnie pracują również nad własnym programem radiowym. Czy te wyzwania i problemy rodzicielskie nie zburzą łączącego ich uczucia?

Atmosfera w hotelu robi się jeszcze bardziej napięta po tym, jak wprowadza się do niego para nudystów, w trakcie przygotowań do ślubu homoseksualistów czy podczas organizowania nocnej zabawy z morderstwem w tle! Sytuacje te skłaniają Tori i Deana do przemyśleń na temat tego, czy rzeczywiście to, co robią, stanowi spełnienie ich marzeń; czy Château la Rue jest odpowiednim miejscem do wychowywania synka Liama, którego pieszczotliwie nazywają Małpką. Lokalna społeczność również ma coś do powiedzenia w sprawie ostatnich burzliwych wydarzeń w hotelu!
Kiedy napięcie sięga zenitu Tori i Dean stają przed dylematem, czy kupić Château La Rue, czy zakończyć swoją przygodę z hotelarstwem! Sprzedają nieruchomość i wracają do Tinseltown, aby spróbować innego pomysłu na biznes ... krótko mówiąc: show-biznes.

"Tori i Dean: Powrót do Hollywood" - premiera
Od 21 września 2010 w dni powszednie o godz. 07:30 i 18:30

W kolejnych sezonach serialu coraz lepiej poznajemy życie Tori i Deana – teraz uczestniczymy w obchodach trzeciej rocznicy ich ślubu! Ponieważ ich praca wymaga ingerencji w życie prywatne, stres związany z rozwijającą się karierą negatywnie wpływa na ich relacje rodzinne.
 
"Żona dla księcia" - premiera
Od 22 września w środy o godz. 22.00 i czwartki o godz. 21.00

Trzej prawdziwi książęta z egzotycznych krajów, a co najważniejsze – kawalerowie, przebyli daleką drogę do Anglii, by tu szukać miłości swojego życia... Jednak aby mieć pewność, że osoby, z którymi się spotykają, kochają ich za to, jacy są, a nie ze względu na ich majątek i status społeczny, książęta mieszkają i pracują tak jak zwykli ludzie – po raz pierwszy w życiu.
Książęta mieszkają we wspólnym domu w nadmorskim kurorcie Brighton. Nie ma z nimi ich zaufanych służących, którzy robiliby im zakupy, gotowali i sprzątali. Konfrontacja z codziennym życiem zwykłych ludzi jest więc dla nich nie lada wyzwaniem! Wkraczają na „scenę singli”, odwiedzają bary i kluby, przeglądają internetowe serwisy randkowe, a nawet próbują tak zwanego „speed datingu”, by znaleźć swoją drugą połowę wśród zwykłych śmiertelników.
Książę Manvendra pochodzi z jednej z najbogatszych królewskich rodzin w Indiach. Zaszokował świat, publicznie przyznając się do homoseksualizmu – jako pierwszy w historii członek indyjskiej rodziny królewskiej. Czy Brighton okaże się dla niego idealnym miejscem do znalezienia partnera na całe życie?
Jego królewska mość afrykański książę Zulu pochodzi z Zululandu w RPA. W wieku 30 lat powinien mieć już u swego boku żonę – jak ten rozrywkowy i zarazem konserwatywny książę poradzi sobie z liberalną atmosferą Brighton? Jak zareaguje na odmienne upodobania seksualne księcia Manvendry. Jego królewska mość książę Remigius z Jaffy na Sri Lance poszukuje kandydatki na żonę, aby zapewnić ciągłość królewskiego rodu. Jednak dla mężczyzny wychowanego zgodnie z surowymi zasadami etyki idealna partnerka powinna pochodzić z arystokratycznej rodziny. Cała trójka ma trzy tygodnie na znalezienie miłości. Pod koniec pobytu w Anglii książęta wyjawią swoim wybrankom prawdę o swoim pochodzeniu i zabiorą je ze sobą do swoich królestw!

"Lustro mody" - premiera
Od 25 września 2010 w weekendy o godz. 14:00 i 21:00

Jeanne Beker stoi na czele grupy ekspertów, która zabiera nas za kulisy przemysłu modowego w serialu dokumentalnym „Lustro mody”. W serialu tym wydobywa na światło dzienne mechanizmy działania swojej intrygującej branży, pokazując twarz ikon świata mody i dramaty skrywane pod płaszczykiem olśniewających kreacji. Zagłębimy się w świat mody i przyjrzymy mu się z bliska oczami top modelek, projektantów, fotografików i gwiazd: poznamy jego najskrytsze tajniki.

"Swatka" - premiera
Od 25 września 2010 w weekendy o godz. 14.30 i 21.30

To program o ludziach, którzy ustawiają randki swoim przyjaciołom…. z naszą niewielką pomocą! Zaczynamy od znalezienia tej wyjątkowej osoby. Umożliwiamy całkowitą zmianę wizerunku jeszcze przed pójściem na randkę. Możemy zmienić kolor włosów, postarać się o nową garderobę i piękny uśmiech. Jeśli osoba bawiąca się w swatkę uzna, że jej przyjaciel potrzebuje nauczki, możemy nawet zaaranżować spotkanie z dominą. Przez cały czas uczestnikom programu towarzyszą kamery.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...