Powrót „Małego Fryzjera” w nSport

dodano: 2010-11-18 12:20 | aktualizacja: 2010-11-18 13:22
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: n.pl

nSport HD.jpg Kanał nSport dotarł do kompromitujących materiałów odsłaniających kulisy kolejnego skandalu w polskiej piłce. Oskarżony o ustawianie meczów piłkarskich trener Andrzej B. jest wciąż bezkarny. „Mały Fryzjer” prowadzi drużynę piłkarską, pomimo zakazu wykonywania zawodu. Szczegóły i kulisy działalności jednego z głównych bohaterów afery korupcyjnej już dziś, o godzinie 21 w stacji nSport.Andrzej B. jeszcze kilka lat temu był obiecującym trenerem młodego pokolenia. Pracował m.in. w Hutniku Warszawa, Zniczu Pruszków i jako asystent w Groclinie Grodzisk Wlkp., Wiśle Kraków.  Jego karierę przerwały dwa zatrzymania: w 2008 i 2009 roku. Andrzej B. został oskarżony o ustawienie w latach 2003-2006 kilkudziesięciu spotkań na różnych poziomach rozgrywkowych.
B. był nazywany w środowisku „Małym Fryzjerem” ze względu na - ponoć tylko trochę mniejsze - możliwości ustawiania spotkań, niż domniemany szef piłkarskiej mafii Ryszard F., pseudonim „Fryzjer”.

Dziś Andrzej B. jest na wolności, procesy trwają, a oskarżony… prowadzi drużynę. Dzieje się tak, pomimo zakazu wydanego przez PZPN i obostrzeń prokuratorskich.

Kanał nSport ujawnia nagrania, które pokazują bulwersujący i wstrząsający obraz polskiej piłki. – Czy ma pan jakiś problem? – pyta „Mały Fryzjer” dziennikarza stacji nSport.

Już 18 listopada br. w Magazynie Reportażu Sportowego „eMeReS Ekstra” reportaż „Powrót Małego Fryzjera”. Początek o godzinie 21 w kanale nSport.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...