BRAT VAT w TVN CNBC

dodano: 2010-11-30 17:23 | aktualizacja: 2010-11-30 17:41
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: TVN

TVN CNBC
Wystartowała akcja BRAT VAT w TVN CNBC. Wraz z Nowym Rokiem nadchodzi rewolucja w przepisach dotyczących podatku VAT, która spędza sen z powiek przede wszystkim przedsiębiorcom. Ale jej skutki odczują także wszyscy konsumenci, bo podwyżka podatku wywoła wzrost cen. BRAT VAT pomoże zrozumieć zmiany i przystosować się do nowej sytuacji na rynku.
Codziennie w programie „Blajer mówi: BIZNES” poruszane będą tematy interesujące przede wszystkim właścicieli firm. Widzowie mogą zadawać pytania poprzez stronę internetową www.tvncnbc.pl, a eksperci goszczący w studiu na te pytania odpowiedzą. W pozostałych programach TVN CNBC najistotniejsze informacje o skutkach podwyżki VAT dla konsumentów i całej gospodarki.
 
Przedsiębiorcy mają ból głowy, bo przepisy, które nigdy nie były przejrzyste, teraz skomplikują się jeszcze bardziej. Niektóre towary, które dotąd objęte były stawkami preferencyjnymi, „przeskoczą” w stawkę podstawową. Które i dlaczego właśnie te? Nie ma jednej jasnej reguły, nie ma jednej prostej odpowiedzi. Zamiast jednej ustawy mamy kilka nowych regulacji, a każda z nich jest na innym etapie prac legislacyjnych – dlatego rosną wątpliwości. Akcja BRAT VAT pomoże je rozwiać.

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...