Polsat z Sylwestrem w Warszawie, a TVP2 we Wrocławiu

dodano: 2010-12-09 11:09 | aktualizacja: 2010-12-09 14:40
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: presserwis/tvp

Sylwester.jpg Największe telewizje w Polsce jak co roku przygotowują specjalne koncerty, w związku z pożegnaniem starego roku, a powitaniem nowego. W tym roku "Sylwestrową moc przebojów" w Warszawie organizuje Polsat, a "Sylwestra z Dwójką – Imperium gwiazd" przygotuje Program 2 Telewizji Polskiej. Jedynie w TVN nie szykuje żadnego koncertu na sylwestrową noc."Sylwestrową moc przebojów" w Polsacie

Tegoroczna imprezę sylwestrową Polsat zorganizuje wspólnie z miastem stołecznym Warszawa. Partnerem strategicznym jest Radio Zet. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Roxette, wystąpią również m.in. Urszula, Natasza Urbańska, Doda z tancerzami Agustina Egurroli, Maciej Maleńczuk, Golec uOrkiestra. Program jak można było się spodziewać, poprowadzą wspólnie Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz. Nie zabraknie również Agaty Młynarskiej, Pauliny Sykut, Agnieszki Popielewicz, Mateusza Boreka, Tomasza Kammela, Macieja Dowbora i Macieja Rocka.

Start transmisji w piątek, 31 grudnia br. w Polsacie i Polsacie 2, godz. 20:00 (potrwa prawie sześć godzin). Noworoczne odliczanie pokaże także Polsat News.

”Sylwester z Dwójką – Imperium gwiazd” w TVP2

Na sylwestrową zabawę Dwójka zaprasza do Wrocławia na niezwykły, efektowny show, w którym zobaczymy gwiazdy polskiej estrady (m.in. Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Beata Kozidrak i zespół Bajm, Feel, Afromental, Volvem i Piasek) oraz zagraniczny zespół Ace of Base.

Transmisja koncertu sylwestrowego 2009/2010 przyciągnęła do TVP2 średnio 3,9 mln widzów, a do Polsatu – 3,4 mln (dane: Nielsen Audience Measurement).

Koncertu na Sylwestra 2010 nie przygotowuje stacja TVN. Będzie ona jedynie partnerem medialnym imprezy organizowanej w Krakowie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...