Sylwester z muzyką w CANAL+

dodano: 2010-12-09 13:19 | aktualizacja: 2010-12-09 14:39
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: C+

Canal+ Sylwester 2010 będzie w CANAL+ wypełniony muzyką. Od godzin wieczornych aż do samego rana na scenie zaprezentują się między innymi George Michael, Pink, King of Leon i The Killers. Najważniejszym wydarzeniem Muzycznego Sylwestra będzie premiera filmu „Miłość i taniec”.Na emisję filmu „Miłość i taniec” CANAL+ zaprasza w sylwestra o godz. 21:00. To historia kobiety, która na krótko przed ślubem postanawia wybrać się na kurs tańca. Znajduje tam nie tylko świetnego instruktora, ale również, a może przede wszystkim miłość.

Zaraz po filmie CANAL+ zaprosi widzów na koncert formacji Cypress Hill zarejestrowany podczas festiwalu w Belfort. Tuż po północy stacja zaprezentuje z kolei niedawny występ George’a Michaela zorganizowany w londyńskim Royal Court z okazji 25-lecia jego kariery muzycznej. Kolejną artystką, która zagości w domach widzów będzie Pink. CANAL+ wyemituje jej koncert zarejestrowany w Entartainment Center w Sydney. Następnie scena zostanie zdominowana przez Kings of Leon. Ich koncert z londyńskiej hali O2 rozpocznie się o 3:15. Zaraz po występie rockmanów z Memphis CANAL+ przypomni najlepsze fragmenty tegorocznego Przystanku Woodstock, który odbył się latem w Kostrzynie nad Odrą. Na zakończenie Muzycznego Sylwestra stacja zaprezentuje nastrojowy występ formacji The Killers zarejestrowany w słynnym Royal Albert Hall.

Dodatkowo, w sylwestra, Nowy Rok i w niedzielę 2 stycznia na antenie CANAL+ Film wyemitowanych zostanie kilkanaście specjalnych wydań programu „Łapu Capu”. W „Łapu Capu Extra” widzowie zobaczą najbardziej zabawne chochliki telewizyjne, które pojawiły się w 2010 roku na antenie wszystkich polskich kanałów.

PLAN MUZYCZNEGO SYLWESTRA W CANAL+

piątek, 31 grudnia

21.00 Miłość i taniec – film muzyczny
22:45 Cypress Hill – koncert
00:05 George Michael – koncert w Londynie
01:40 Pink – Funhouse, koncert w Australii
03:15 Kings of Leon – koncert w Londynie
05:00 Przystanek Woodstock 2010 – koncert
06:05 The Killers w Royal Albert Hall – koncert
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...