Co Universal Channel przygotował na styczeń?

dodano: 2010-12-10 13:35 | aktualizacja: 2010-12-10 14:01
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Universal Channel

universal channel
W pierwszym miesiącu 2011 roku Universal Channel przygotował dla swoich widzów wiele niespodzianek.
Od 26 stycznia kultowy serial Hawaii 5.0 z Alexem O’Loughlinem i Grace Park w rolach głównych. Kiedy detektyw Steve McGarrett postanawia powrócić do rodzinnego Honolulu, by schwytać zabójcę swojego niedawno zamordowanego ojca, dostaje propozycje objęcia dowództwa nad nowym oddziałem do zadań specjalnych. Członkowie oddziału rządzą się własnymi prawami. Czynią, co im się żywnie podoba, by pomyślnie zakończyć prowadzone przez siebie śledztwa.
Na 27 stycznia przypada data premiery serialu Zaprzysiężeni z Tomem Selleckiem w roli owdowiałego komendanta policji, który jest jednocześnie przełożonym trojga swoich dzieci.  Każdy z członków tej zżytej rodziny po swojemu wymierza sprawiedliwość, ale przyświeca im jednak wspólny cel: bez względu na wszystko, sprawiedliwości musi stać się zadość. 
 
30 stycznia reality show Bezczelnie perfekcyjny. W trzecim sezonie poznajemy Jeffa Lewisa. Zarabia on na życie kupując i remontując domy, po to, by następnie sprzedać je z zyskiem. Serial, którego akcja rozgrywa się w Los Angeles, przedstawia kulisy handlu nieruchomościami. Jeff i podobni mu „obrotni” inwestorzy na oczach widzów przeobrażają brzydkie, zaniedbane domy w prawdziwe dzieła sztuki. 
 
Już od 3 stycznia dalsze losy bohaterów głośnego serialu Tożsamość śledztwa w nowych, premierowych odcinkach. Przygody Bena Sullivana (w tej roli Callum Keith Rennie), detektywa wydziału zabójstw, który cierpi na zaburzenia jaźni, będzie można oglądać w każdy poniedziałek o 21:00
 
Także fanów „Świrów” czeka kolejna dawka emocji. Od 5 stycznia, w każdą środę, dwa premierowe odcinki drugiego sezonu serialu o przygodach Shawna Spencera (w tej roli James Roday), policyjnego doradcy ze zdolnościami metapsychicznymi.
 
Pierwszy miesiąc 2011 to także wiele premier filmowych. 13 stycznia o 22:50 obejrzeć będzie można film pt. Dzika rzeka. Zobaczymy jak podczas wakacyjnego spływu rzecznego, Gail Hartman i jej rodzina natykają się na parę tratwiarzy, którzy okazują się ściganymi, uzbrojonymi rabusiami.
 
Góra Dantego to kolejna filmowa propozycja z serii premier. Wulkanolog, Harry, który jest przekonany, że miasteczko Góra Dantego zbudowane zostało na szczycie wulkanu i grozi erupcją. Czy mieszkańcy mu uwierzą? Zapraszamy 23 stycznia o 23:00.
 
Wśród styczniowych premier filmowych znajdują się także: Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów, Zdrada Formozy, Cudowne lata bohemy i W moim kraju.
 
1 stycznia będzie okazją do obejrzenia maratonu seriali zaliczanych do amerykańskiej klasyki. O 13:00 rozpocznie się maraton Bananowego doktora, zaś o 19:00 maraton serialu CSI: Kryminalne zagadki Miami.
 
W styczniowe środowe wieczory o 23:00, wszyscy fani talentu Edie Falco będą mogli obejrzeć ją ponownie w jednej z najpopularniejszych amerykańskich produkcji ostatnich lat pt. Siostra Jackie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...