Wkrótce finał „Dragons’ Den - jak zostać milionerem”

dodano: 2011-04-15 13:44 | aktualizacja: 2011-04-15 13:48
autor: Anita Dąbek | źródło: TV 4

TV4 TV 4 Czwórka Przed nami dwa ostatnie odcinki programu „Dragons’ Den – jak zostać milionerem”, w których Inwestorom przedstawione zostaną przedsięwzięcia biznesowe z propozycją kupna udziałów o łącznej wartości kilkudziesięciu milionów złotych. Zgodnie z prezentowanymi przez uczestników programu wyliczeniami, inwestycje w ich projekty w ciągu kilku lat przynieść mają kilkaset milionów czystego zysku.W najbliższym, siódmym, odcinku – emisja już w tę niedzielę, 17 kwietnia, o godz. 21.00 - zobaczymy pomysły na biznes w takich dziedzinach jak sporty ekstremalne, rybołówstwo, hakerstwo, transport, reklama i branża rozrywkowa.

Tymczasem rozpoczęły się przygotowania do drugiej edycji „Dragons’ Den – jak zostać milionerem”. Od 10 kwietnia 2011 roku przyjmowane są zgłoszenia zainteresowanych udziałem w programie -  producenci zapraszają zarówno osoby, których projekt jest dopiero w fazie pomysłu, jak i właścicieli już działających firm czy wynalazców. Żeby dokonać zgłoszenia wystarczy wypełnić formularz na stronie www.jakzostacmilionerem.biz.

A jest  o co walczyć. W czasie sześciu dotąd wyemitowanych odcinków programu, jego Inwestorzy – Marian Owerko, Grzegorz Hajdarowicz, Maciej Kaczmarski, Krzysztof Golonka i Anna Garwolińska – złożyli uczestnikom programu oferty inwestycyjne wartości 3,48 mln złotych.

Najwyższą - jak dotąd - inwestycję gotówkową zadeklarował znany inwestor giełdowy, założyciel i właściciel grupy Gremi, a także producent filmowy i wydawca, Grzegorz Hajdarowicz, który zdecydował się wyłożyć milion złotych na rozpoczęcie produkcji FinSurfera – nowego rodzaju sprzętu pływającego.

Prawie półtora miliona złotych – czterysta tysięcy w gotówce i milion złotych gwarancji kredytowych – zaoferował z kolei Marian Owerko, prezes i główny akcjonariusz spółki Bakalland, producentowi i twórcy Beer Fingers, sprzedawanych w kilku smakach podwójnych paluszków.

Wśród pozostałych inwestycji znalazły się: innowacyjna zakrętka (100.000 złotych), portal z quizami, w których wygrać można prawdziwe pieniądze (350.000 złotych), materiał zabezpieczający karty z chipami bezstykowymi przed skanowaniem (600.000) i nakładka na palec ułatwiająca korzystanie z urządzeń z ekranem dotykowym (30.000 złotych).

Inwestowane w programie pieniądze pochodzą ze środków własnych Inwestorów. Nie istnieje żadne ograniczenie ani co do wysokości ani ilości inwestycji. Jedynym warunkiem jest przekonanie Inwestorów do swojego pomysłu.

„Program Dragons’ Den – jak zostać milionerem” jest polską wersją międzynarodowego przeboju telewizyjnego „Dragons’ Den”, powstałego w Japonii i obecnego w kilkunastu krajach na całym świecie. Właścicielem licencji programu jest spółka 2waytraffic - część Sony Pictures Television International.

Polską edycję programu produkują Medion art Studio i Grupa ATM.

Najbliższy odcinek nadany zostanie w niedzielę 17 kwietnia 2011 roku o 21:00.

Więcej informacji na stronie www.jakzostacmilionerem.biz oraz na oficjalnym profilu facebook.comjakzostacmilionerem.biz.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...