Casting do „No Problem” w TV Puls

dodano: 2011-04-20 10:59 | aktualizacja: 2011-04-20 11:04
autor: Anita Dąbek | źródło: TV Puls

No problem TV Puls Kto z nas nie chciałby czegoś w swoim życiu zmienić? Zrzucić kilka kilogramów, zmienić fryzurę, nauczyć się gotować czy zaplanować domowy budżet? TV Puls zaprasza wszystkich ― którzy chcą zrealizować swoje marzenia i pozbyć się codziennych problemów ― na casting do programu „No problem”. Prowadząca ― przebojowa Amerykanka Erin Murphy ― wraz ze sztabem ekspertów na pewno pomogą. Program jest emitowany w każdy piątek o godzinie 12.30 oraz w każdy poniedziałek o godzinie 7.30.W każdym odcinku „No problem” Erin Murphy ― mieszkająca od lat w Polsce Amerykanka ― odwiedza wybrane polskie rodziny i zmienia ich życie. Prowadząca pomaga zaradzić zarówno problemom zawodowym, zdrowotnym i wychowawczym, jak i pomaga realizować marzenia wspierając przy zdobywaniu nowych umiejętności. Dzięki poradom lekarzy, terapeutów, stylistów i trenerów uczestnicy przełamują słabości i zmieniają swoje życie na lepsze. Dodatkowym atutem programu jest otwartość, optymizm i „amerykańska swoboda” prowadzącej, która ― także dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu życiowemu ― inspiruje i udowadnia, że dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych.

Celem programu jest pokazanie, że warto walczyć z przeciwnościami losu i realizować swoje pragnienia. Polakom często brakuje wiary we własne możliwości, a wśród obcokrajowców słyniemy z tendencji do narzekania. Mamy nadzieję, że przy pomocy Erin uda nam się zaszczepić w widzach więcej optymizmu i chęci działania. Liczymy, że pierwsze odcinki „No problem” zmotywują wiele polskich rodzin do pójścia w ślady dotychczasowych bohaterów i wysłania zgłoszenia na casting – powiedziała Magdalena Błaszczyk, Zastępca Dyrektora Programowego w TV Puls.

Redakcja „No problem” czeka na wypełniony formularz ― znajdujący się na stronie http://kobiety.pulstv.pl ― z opisem rodziny i poszczególnych problemów.

Program prowadzi Erin Murphy ― była modelka i tancerka baletowa, businesswoman oraz żona i matka dwójki dzieci ― która od 18 lat mieszka w Polsce. Wśród ekspertów pojawia się m.in. Mistrz Świata w grillowaniu ― Marcin Piotrowski oraz Izabela Gramburg – stylistka i projektantka ubrań ciążowych.

No problem ― program lifestylowy, Polska 2011, prowadząca: Erin Murphy, produkcja: JJ Film Studio
emisja: w każdy piątek, godz. 12:30 oraz w każdy poniedziałek, godz. 7.30
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...