Rodzinna Wielkanoc w TV Puls

dodano: 2011-04-21 11:11 | aktualizacja: 2011-04-21 11:14
autor: Anita Dąbek | źródło: TV Puls

TV Puls wrzesień 2010 Podczas nadchodzących Świąt Wielkanocnych TV Puls ― najszybciej rozwijająca się ogólnotematyczna stacja telewizyjna w Polsce ― zapewni na swojej antenie rozrywkę dla całej rodziny. W programie pojawią się liczne kreskówki dla dzieci oraz filmy familijne, takie jak „Dziewczyny z St. Trinian” czy „Alicja w krainie czarów”.TV Puls jest dostępna zarówno na analogowych nadajnikach naziemnych, telewizjach kablowych, jak i na platformach cyfrowych, takich jak: CYFRA+ (kanał 10.), telewizja n (kanał 10.) oraz Cyfrowy Polsat (kanał 86.). To pierwsza stacja w Polsce, która stworzyła ofertę opartą na wyrazistych pasmach programowych, wśród których znalazła się bogata oferta skierowana do dzieci.

W czasie Świąt Wielkanocnych TV Puls przygotowała dla najmłodszych specjalną ofertę filmów animowanych o Barbie („Barbie jako Księżniczka Wyspy” oraz „Barbie jako Księżniczka i Żebraczka”) oraz kolejne przygody Scooby Doo (”Scooby Doo i Cyber Pościg”). Ponadto, cała rodzina będzie się doskonale bawić oglądając psoty „Dziewczyn z St. Trinian”, z aktorskimi kreacjami tegorocznego zdobywcy Oscara ― Colina Firtha ― oraz Mischy Barton i Rupperta Everetta (emisja w Wielką Sobotę o 14.10) czy „Alicję w krainie czarów” z Whoopi Goldberg ― w roli Kota z Cheshire ― w Wielką Niedzielę o 14.15.

- Stale rosnąca widownia TV Puls jest dla nas powodem do dumy. Na ten świąteczny czas, który spędzamy w rodzinnym gronie, oferujemy światowe hity dla dzieci i rodziny. Nasze propozycje na pewno spodobają się zarówno najmłodszym, którzy śledzą codzienne pasmo animowane, jak i przyciągną całe rodziny przed „srebrny ekran” - powiedziała Magdalena Błaszczyk, Zastępca Dyrektora Programowego w TV Puls.

Podczas Świąt Wielkanocnych TV Puls zaprezentuje także kultowe filmy, takie jak „Misja” ― z gwiazdorskimi kreacjami Roberta De Niro i Jeremy’ego Ironsa czy „Imię Róży” z Seanem Connery i Christianem Slaterem. Propozycją na niedzielny wieczór jest natomiast pełnometrażowa wersja popularnego w Niemczech serialu kryminalnego „Jerry Cotton”.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...