Majowy weekend z TV Puls

dodano: 2011-04-26 11:23 | aktualizacja: 2011-04-26 11:52
autor: Anita Dąbek | źródło: TV Puls

TV Puls wrzesień 2010 Podczas długiego majowego weekendu TV Puls przygotowała dla swoich widzów specjalne propozycje programowe. Na antenie pojawią się liczne kreskówki dla najmłodszych, familijne hity kinowe, takie jak „Księga dżungli”, oraz superdynamiczne filmy akcji, np. „Mistrz Jang” z Jackie Chanem w roli głównej.W czasie „Majówki” TV Puls przygotowała specjalną ofertę zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych widzów. Na antenie nie zabraknie filmów animowanych z najwyższej półki („Barbie Wróżkolandia” czy „Barbie Syrenkolandia”) oraz familijnych hitów („Gooby”), a także historii dzielnego  Mowgliego z „Księgi Dżungli” (emisja w poniedziałek o 12.45). Na dorosłych widzów czekają natomiast filmy akcji, wśród nich „Mistrz Jang”, z wyśmienitą rolą mistrza karate Jackie Chana (emisja w sobotę o 21.55) oraz komedia „Goście w Ameryce” (emisja w niedzielę o 16.35) – przezabawna opowieść o średniowiecznych rycerzach, którzy za sprawą klątwy, nagle muszą odnaleźć się w dzisiejszych czasach, z tytułową rolą Jeana Reno i Malcolma McDowella.

- Chcemy zapewnić naszym widzom najlepszą rodzinną rozrywkę. Jestem pewien, że weekend majowy z Telewizją Puls będzie niezapomniany. Zapraszamy do oglądania! - powiedział Dariusz Dąbski, prezes TV Puls.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...