Nowa elektrownia solarna na Ukrainie

dodano: 2012-06-19 22:16 | aktualizacja: 2012-06-19 22:59
autor: Anna Sulisz | źródło: PV

ActivSolar Activ Solar zakończyła pierwszy etap budowy elektrowni solarnej Starokozache na Ukrainie. Elektrownia solarna o mocy 43 MWp powstaje w Belgorod-Dnestrovskiyv w rejonie Odessy. Pierwszy etap to pole paneli słonecznych o mocy 21.18 MWp. Oczekuje się, że projekt zostanie zakończony już w przyszłym miesiącu.Austriacka firma Activ Solar zakończyła budowę pierwszej części swojego najnowszego projektu - pola paneli fotowoltaicznych o mocy 21.18 MWp. Druga faza projektu, pole paneli fotowoltaicznych o mocy 21,77 MWp ma być gotowy w lipcu. W elektrowni zostaną zamontowane 185,952 panele multikrystaliczne, 41 inwertery na łącznej powierzchni 80 hektarów.
 
Prace projektowe zostały zakończone i budowa została rozpoczęta jeszcze w zeszłym roku. Activ Solar potwierdza, że przy projekcie znalazło zatrudnienie 350 osób, przez okres 6 miesięcy. Dodatkowo, firma otworzyła oddział w rejonie Odessy, aby wspierać rozwój i budowę kolejnych fotowoltaicznych projektów w tym obszarze.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Instalacje solarne
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...