AEG: urządzenia dla farm solarnych na Ukrainie

dodano: 2012-11-27 21:31 | aktualizacja: 2012-11-27 23:20
autor: Janusz Sulisz | źródło: PV

solar_PV_www1 Firma AEG Power Solutions z siedzibą w Luksemburgu wygrała przetarg na dostawę urządzeń energetycznych dla farm fotowoltaicznych Martifer Solar budowanych w południowej Ukrainie. AEG Power Solutions dostarczy urządzenia dla dwóch budowanych farm fotowoltaicznych. Poprzez swoją firmę córkę 3W Power Ukraine dostarczy stacje kontenerowe TKS-C wraz z przetwornicami, transformatorami średniego napięcia dla dwóch farm solarnych budowanych w rejonie Winnicy. Farmy mają rozpocząć działanie do końca 2012 roku i produkować prąd 5,25 MW. 3W Power Ukraine dostarczy również urządzenia pomiarowe i elementy monitoringu, jak również infrastruktury komunikacyjnej w rejonie projektów. Produkowana energia elektryczna pokryje 15% lokalnej produkcji z ogniw fotowoltaicznych na Ukrainie.
 
Portugalska firma Martifer Solar wygrał kontrakt na EPC na farmie solarnej budowanej w Porogi. Jest to pierwszy projekt solarny na Ukrainie.
 
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inwestycje na świecie
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...