TSMC Solar z rekordem wydajności modułów

dodano: 2013-06-18 15:31 | aktualizacja: 2013-06-18 16:21
autor: Anita Dąbek | źródło: TSMC Solar

TSMC CIGS Tajwańska firma TSMC Solar poinformowała o potwierdzeniu zarówno przez TÜV SÜD, jak i UL, że jego moduł przeznaczony na cele komercyjne (1,09 m kw.) CIGS osiągnął wydajność na poziomie 15,1 proc. Moduł ustanawia nowy rekord świata w wydajności cienkowarstwowych modułów i został wyprodukowany przy użyciu bieżących urządzeń i materiałów w zakładzie w Taizhong na Tajwanie.- W ciągu zaledwie jednego roku nasz proces technologiczny przeszedł znaczny postęp. Nasze moduły mają teraz porównywalną wydajność z popularnymi modułami polikrystalicznymi, wykazując zdolność TSMC Solar do realizacji potencjału o wysokiej efektywności naszej technologii CIGS. Lepsza konkurencyjność naszej technologii pochodzi z jej wysokiej wydajności, doskonałych osiągów w wysokich temperaturach i swoistych zalet struktury kosztów - powiedział Ying-Chen Chao, prezes TSMC Solar.

- Klienci doceniają naszą zdolność do ciągłej poprawy wydajności modułów. Ponadto, moduły TS CIGS zapewniają do 5 proc. dodatkowej wydajności energetycznej w porównaniu z krystalicznym krzemem w wysokich temperaturach - powiedział Stephen McKenery, kierownik sprzedaży TSMC Solar.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Przemysł i dostawcy
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...