Konferencja „Pozycja wiatru i słońca w miksie energetycznym Polski”

dodano: 2013-09-05 15:12 | aktualizacja: 2013-09-05 17:34
autor: Justyna Sulisz | źródło: juwi.com.pl

juwi_logo Już pierwszego października 2013 roku w Krakowie odbędzie się konferencja dotycząca energii odnawialnych, organizowana przez firmę juwi Energia Odnawialna, z udziałem między innymi profesora Akademii Górniczo-Hutniczej czy samego prezesa juwi. W ciągu zaledwie sześciu godzin omówionych zostanie kilka istotnych dla energetyki odnawialnej tematów.Konferencja "Pozycja wiatru i słońca w miksie energetycznym Polski" odbędzie się już pierwszego października o godzinie 10, kiedy to rozpocznie się rejestracja. Planowany koniec konferencji to godzina 16. Wszystko wydarzy się na ulicy Opolskiej 100 w Krakowie, w sali konferencyjnej VINCI Office Center. Udział w konferencji jest bezpłatny

Firma juwi Energia Odnawialna ma niemal 17 lat doświadczenia, jest jednym z liderów w branży energii odnawialnych, zajmując się zarówno energią solarną jak i wiatrową. Teraz juwi chce się podzielić z innymi swym doświadczeniem.  

Tematami omawianymi przez specjalistów ma być między innymi miejsce solarów w energetyce Polski, regulacje i opłacalność inwestycji OZE czy ogólny potencjał energii odnawialnych na tle całej energetyki w Polsce. Przewidziana została również dyskusja panelowa na temat komunikacji i wsparcia społeczności lokalnej jako kluczowego elementu w rozwoju odnawialnych źródłach energii. Szczegółowy plan można ściągnąć ze strony juwi.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Targi i wydarzenia
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

279 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...