16-17.10 Warszawskie targi RENEXPO Poland

dodano: 2013-09-18 08:59 | aktualizacja: 2013-09-20 13:40
autor: Justyna Sulisz | źródło: renexpo

Renexpo_poland_2013 Targi  RENEXPO (Renewable ENergy EXPOsition) Poland odbędą się 16 - 17 października 2013 roku. Będzie to już trzecia odsłona targów dotyczących energii odnawialnych, które odbędą się w stolicy Polski. Powoli wydarzenie to staje się jednym z ważniejszych w kraju. Międzynarodowe targi, odbywające się w warszawskim centrum EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14), obfitować mają w wydarzenia. Co takiego czeka na nas na targach?Międzynarodowe targi, odbywające się w warszawskim centrum EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14), obfitować mają w wydarzenia. Niemal 85 wystawców prezentować będzie swoje rozwiązania technologiczne. Organizatorzy stawiają przede wszystkim na rozwój energii odnawialnych oraz integrację między zainteresowanymi energią odnawialną firmami. Jest to doskonała okazja dla przedsiębiorców, by nawiązać nowe kontakty. Impreza ta skupia uwagę na głównych źródłach energii odnawialnej w kraju: fotowoltaice, biogazie, energii wodnej, pompach ciepła i biomasie. Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji.

Strona internetowa targów RENEXPO Poland: http://www.renexpo-warsaw.com/index.php?id=7&L=1

Konferencje

 Oprócz firm wystawiających swoje nowości w dziedzinie energii odnawialnych, główną atrakcją RENEXPO Poland mają być specjalistyczne konferencje prowadzone przez ekspertów. W ramach międzynarodowych targów odbędzie się spotkanie branży biogazu. 

Forum Biogazu

 Polski rynek biogazu nieustannie się rozwija, niemniej jednak nadal jego udział jest bardzo skromny. Konferencje mają zatem odpowiadać na pytania Co robić by biogazownie powstawały i jak efektownie prowadzić te już działające? Co robić by biogazownia przynosiła dochody?, a także przedstawione zostaną nowe rozwiązania technologiczne. 

Forum Biomasy

Przedstawienie roślin energetycznych, ich zastosowania oraz przygotowania do energetycznego wykorzystania, ponadto najnowsze technologie z branży.

III Konferencja - Energia Wodna Polsce

Głównym tematem będzie Dziś i jutro energetyki wodnej w Polsce i w Unii Europejskiej. Zaprezentowany zostanie obecny stan tej dziedziny energetyki oraz jej przyszłość. Planowana jest również dyskusja, oraz doświadczenia z projektowania i budowy elektrowni wodnych.


III Konferencja: Fotowoltaika w Polsce

Nie zabraknie fotowoltaiki - niemal całe dwa dni poświęcone będą temu tematowi. Konferencje PV dotyczyć będą przyszłości fotowoltaiki w Europie oraz w Polsce, jej znaczenia oraz perspektyw. Przeanalizowany zostanie proces inwestycyjny systemów PV oraz bariery jakie można napotkać w jego trakcie. Omówione zostają wszelkie procedury prawno-administracyjne.


Puchar RENERGY AWARD

Jest to nagroda przyznawana w dwóch kategoriach - dla wybitnej osobowości oraz propagatora innowacyjnej technologii. Nagrody zostaną przyznane w środę 16 października w warszawskim centrum EXPO XXI.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Targi i wydarzenia
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

29 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...