Elektrownia fotowoltaiczna dla RTL Belgium

dodano: 2013-10-08 15:17 | aktualizacja: 2013-10-15 11:30
autor: Jerzy Kruczek | źródło: RTL

environMIND_RTL 24 września 2013 roku RTL Belgium zorganizowała kolejną edycję "environMINDday" w Schaerbeek, w pobliżu Brukseli. Było to też uroczyste otwarcie elektrowni fotowoltaicznej. Od tego lata, budynek belgijskiej spółki RTL Group został wyposażony panele dla elektrowni fotowoltaicznej. Energia słoneczna z słonecznych paneli może obsłużyć wszystkie potrzeby stołówki spółki RTL w Belgii. Ten projekt został zrealizowany wspólnie z inwestorem, który przy założeniu kosztów instalacji wykonał ją w zamian za profity wynikające zielonych certyfikatów.RTL Belgium to spółka zależna RTL Group, której siedziba jest zasilana w całości z odnawialnych źródeł energii. Ta nowa, konkretna inicjatywa - instalacja paneli fotowoltaicznych do produkcji energii demonstruje zaangażowanie firmy na rzecz zrównoważonego wzrostu gospodarczego i ostrożnego wykorzystania zasobów naturalnych.

EnvironMINDday  to także obiady w stołówce z lokalnych i sezonowych owoców i warzyw, a także produkcja kompostu, co pokazuje, że każdy może dokonywać recyklingu materiałów organicznych, nawet w mieszkaniu. Zwraca się uwagę na zużycie papieru.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Instalacje solarne
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...