Elektrownia fotowoltaiczna dla RTL Belgium

dodano: 2013-10-08 15:17 | aktualizacja: 2013-10-15 11:30
autor: Jerzy Kruczek | źródło: RTL

environMIND_RTL 24 września 2013 roku RTL Belgium zorganizowała kolejną edycję "environMINDday" w Schaerbeek, w pobliżu Brukseli. Było to też uroczyste otwarcie elektrowni fotowoltaicznej. Od tego lata, budynek belgijskiej spółki RTL Group został wyposażony panele dla elektrowni fotowoltaicznej. Energia słoneczna z słonecznych paneli może obsłużyć wszystkie potrzeby stołówki spółki RTL w Belgii. Ten projekt został zrealizowany wspólnie z inwestorem, który przy założeniu kosztów instalacji wykonał ją w zamian za profity wynikające zielonych certyfikatów.RTL Belgium to spółka zależna RTL Group, której siedziba jest zasilana w całości z odnawialnych źródeł energii. Ta nowa, konkretna inicjatywa - instalacja paneli fotowoltaicznych do produkcji energii demonstruje zaangażowanie firmy na rzecz zrównoważonego wzrostu gospodarczego i ostrożnego wykorzystania zasobów naturalnych.

EnvironMINDday  to także obiady w stołówce z lokalnych i sezonowych owoców i warzyw, a także produkcja kompostu, co pokazuje, że każdy może dokonywać recyklingu materiałów organicznych, nawet w mieszkaniu. Zwraca się uwagę na zużycie papieru.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Instalacje solarne
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...