Corab: Szkolenia z zakresu fotowoltaiki

dodano: 2013-10-18 14:58 | aktualizacja: 2013-10-18 17:42
autor: Janusz Sulisz | źródło: Corab

corab_logo_sk.jpg Jesteśmy tam, gdzie ekologia liczy się tak samo jak ekonomia. Olsztyńska firma Corab, dzieląc się nową ideą, oferuje szereg rozwiązań pozyskania energii elektrycznej z promieniowania słonecznego - idealnych zarówno dla dużych inwestorów, jak też indywidualnych odbiorców.Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem działalności w słonecznej energetyce Corab zaprasza na szkolenia z zakresu systemów montażowych paneli fotowoltaicznych. Podczas jednodniowego szkolenia każdy uczestnik zapozna się z najważniejszymi zagadnieniami dotyczącymi fotowoltaiki oraz przejdzie instruktaż montażu paneli fotowoltaicznych na różnych typach podłoża. Wiedzę uzupełnią materiały dydaktyczno-szkoleniowe, które firma Corab zapewnia w pakiecie szkoleniowym.

Warsztaty odbywają się na terenie całej Polski 3-4 razy w miesiącu. Informacje dotyczące terminów i miejsc szkolenia są dostępne na stronie internetowej www.fotowoltaika.corab.eu/oferta/ oraz pod numerem telefonu /89/ 527 81 73.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polski rynek
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...