Dyskusja nad projektem ustawy o OZE

dodano: 2013-11-24 22:09 | aktualizacja: 2013-11-26 18:22
autor: Justyna Sulisz | źródło: Forum Energetyki Wiatrowej

polska_flaga_sk.jpg 26 listopada 2013 roku w Warszawie odbyło się XVI Forum Energetyki Wiatrowej organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej. Była to doskonała okazja by przedyskutować przedstawiony przez Ministerstwo Gospodarki projekt ustawy o odnawialnych źródłach energii.Głównym tematem na XVI Forum Energetyki Wiatrowej był wzbudzający kontrowersje nowy projekt ustawy o odnawialnych źródłach energii. Swoją obecność na dyskusji potwierdzili przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Sejmu oraz eksperci niezależni. Była to jedna z niewielu okazji, by przekazać bezpośrednio politykom uwagi dotyczące projektu.

Przeprowadzona została dyskusja moderowana na temat: „Czy rządowa propozycja systemu wsparcia sprzyja rozwojowi sektora energetyki wiatrowej?”, po wcześniejszym przedstawieniu przez każdą ze stron wizji funkcjonowania ustawy. Projekt ustawy jeszcze nie jest idealny i organizatorzy mają nadzieję, że odpowiednia analiza  ustawy poprawi jej jakość, a twórcy wprowadzą właściwe korekty, który przyniesie w Polsce rozwój odnawialnych źródeł energii.


 


 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Targi i wydarzenia
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...